Zadzwoń i zamów +48 733 682 067

Akumulatory do aut dla dzieci

Jesteś tutaj:


Brak pozycji do wyświetlenia!

  Jaki akumulator do samochodu elektrycznego dla dziecka wybrać?


  Jeszcze do niedawna samochód elektryczny był bardzo ekskluzywnym prezentem dla dziecka. Wielu rodziców nie mogło sobie na to pozwolić, bo cena tego typu zabawek przerastała ich możliwości. Teraz jednak wiele się zmieniło na rynku zabawek z rodzaju aut elektrycznych, co między innymi wpłynęło również na obniżenie ich cen. Należy jednak pamiętać, że choć jest to zabawka dla dzieci, to wymaga regularnej konserwacji i kontroli. Najważniejsze, aby akumulator tego typu samochodu miał odpowiednią pojemność. Wtedy dziecko może z niego korzystać bez żadnych ograniczeń.

   

  Jeśli jesteśmy zainteresowani samochodami elektrycznymi jako prezent dla naszego dziecka, warto wcześniej poznać kilka ważnych informacji dotyczących konserwacji tego typu zabawki. Czasem niestety nie wystarczy, że go kupimy i oddamy do użytku naszym dzieciom. Od czasu do czasu trzeba sprawdzić, czy z taką zabawką wszystko działa tak, jak powinno. Przede wszystkim ważne jest bezpieczeństwo dziecka, dlatego nie ma wątpliwości co do regularnej konserwacji i szczegółowego doglądania, kupowanych przez nas samochodów elektrycznych. Jednym z najważniejszych elementów takiej zabawki jest sprawny akumulator do samochodu elektrycznego.


  Akumulatory w samochodach elektrycznych to zazwyczaj części, które należy wymienić jak najszybciej, by zabawka działała bez zarzutu. Oznaki niskiego poziomu baterii są bardzo łatwe do zauważenia i nie wymagają do tego eksperta. Objawem tego jest, iż zazwyczaj takie auto jeździ znacznie wolniej, a czasem nawet zupełnie przestaje działać. To typowe oznaki konieczności wymiany akumulatora w naszym dziecięcym samochodzie. Dlatego dbając o zabawki naszego dziecka, bardzo ważne jest, aby akumulatory auta elektrycznego zawsze działały. W tym artykule między innymi podamy informacje, jak dobrać akumulator do samochodu dziecięcego i jakie kryteria są najważniejsze.


  Akumulator do samochodu dziecięcego i jego parametry (6V czy 12V)


  Wybierając nowe baterie do zabawek dla naszego dziecka, warto znać wszystkie parametry aktualnie zamontowanych akumulatorów w samochodziku. Dzięki temu mamy pewność, że zamawiane przez nas baterie do samochodów są odpowiedniej wielkości oraz dobrze dopasowane i nie będzie problemów z ich montażem. Najważniejszym parametrem jest napięcie. W samochodzikach dla dzieci zazwyczaj posiadamy akumulatory o napięciu 6V lub 12V. Kolejnym ważnym parametrem jest amperaż (oznaczany literką A) oraz fizyczny rozmiar akumulatora. Jeśli w samochodzie jest odpowiednia ilość wolnego miejsca, warto zastanowić się nad akumulatorami o większej pojemności. Wtedy takie akumulatory do samochodów elektrycznych dla dzieci będą działać znacznie dłużej. Należy pamiętać, że im większa pojemność akumulatora (wyrażana w amperach A) to, tym większy jego fizyczny rozmiar.


  Ważne też jest zwrócenie uwagi na rodzaj kupowanego przez nas akumulatora do samochodu elektrycznego dla dzieci. W dzisiejszych czasach akumulatory kwasowo-ołowiowe są nadal bardzo popularne, ale istnieje ich bardzo dobra alternatywa. Mamy na myśli akumulator samochodowy dla dzieci AGM. Wybór technologii AGM to doskonały pomysł, zwłaszcza jeśli chodzi o samochody elektryczne. Ten typ baterii do zabawek jest idealny do użytku cyklicznego.


  Ponadto są w stanie zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa, co jest kluczowym czynnikiem dla zabawek dziecięcych. Dodatkowo mały akumulator AGM charakteryzuje się znacznie wyższym maksymalnym prądem rozładowania. W praktyce oznacza to, że mogą bez problemu uruchamiać samochód, do którego niezbędna jest duża moc. Dzięki tego typu baterii rodzice nie muszą się martwić o wyciek kwasu, który może być niebezpieczny dla dzieci. Warto dodać, że działają w różnych kierunkach. Możesz więc położyć go na boku i nie będzie problemu. Tego typu baterie do zabawek dostępne są w kilku wersjach, dzięki czemu możesz dowolnie wybierać ich rozmiar i kształt. Ułatwia to wybór akumulatora żelowego do samochodu elektrycznego 6V lub 12V.


  Akumulatory do samochodów elektrycznych - cena na rynku


  Akumulatory samochodów elektrycznych można oczywiście ładować. Ładowarki akumulatorów można znaleźć na naszej stronie internetowej. Nie ma wątpliwości, że samochody elektryczne mogą być nie tylko super zabawką dla naszego dziecka, ale także przydatnym urządzeniem dla rodzica. Rozważamy przypadek, kiedy chcemy chodzić z dzieckiem przy słonecznej pogodzie, ale dziecko nie zawsze chce chodzić trzymając się za ręce. Rodzice nie zawsze chcą nosić na rękach zmęczone dziecko lub pchać wózek podczas spaceru. Wtedy idealnym wyborem może być samochód elektryczny. Jeśli dziecko się znudzi, autem można sterować za pomocą pilota. Tutaj może się przydać dobra bateria. Potrzebny jest również pilot do auta, za pomocą którego rodzic może sterować autem.


  Należy jednak zachować szczególną ostrożność przy tego typu zabawkach. Musisz być przygotowany na to, co zrobi Twoje dziecko, gdy zmęczy się kontrolowaniem zabawki. Oczywiście samo auto można bez problemu prowadzić, ale jeśli dziecko odmawia w nim siedzenia, trudno jest podzielić uwagę. Ważne jest również, aby stale monitorować poziom naładowania baterii. Zawsze lepiej zrobić to przed długim spacerem. W ten sposób unikamy sytuacji, w której samochód zatrzymuje się i nie jedzie do przodu. Jeśli chodzi o ceny baterii do zabawek tego typu, to trzeba przyznać, że nie są one zbyt wysokie. Na stronie naszego sklepu klienci mogą wybierać różne modele o różnych możliwościach. Poza tym są to ładowarki w przystępnej cenie. Tego typu zabawki dosyć rzadko się psują. Samochodowe naprawy baterii są zwykle niedrogie i często możesz samodzielnie wymienić akumulator.


  Zalety zakupu samochodów zdalnie sterowanych


  Prowadzenie samochodu elektrycznego przede wszystkim sprawia największą radość najmłodszym, ponieważ mogą poczuć się jak prawdziwi doświadczeni kierowcy. Autko dla dzieci z napędem lub po prostu autko na baterie to także świetna alternatywa dla wózków dziecięcych. Prawie każdy samochód elektryczny dla dziecka, którym można sterować, posiada panel multimedialny. Często rodzice wybierają dla swojego dziecka samochód z pilotem, ponieważ daje to dzieciom bezpieczeństwo podczas jazdy. Samochód na akumulator będzie służył maluchowi przez lata, więc możesz być pewien, że to bardzo opłacalna inwestycja.


  Samochód elektryczny dla chłopca - jaki wybrać?


  Ten rodzaj autka dla dzieci zyskuje na popularności. Samochodzik elektryczny może mieć motyw z bajki. Bardzo często rodzice decydują się na zakup samochodu elektrycznego, który odzwierciedla rzeczywistą markę prawdziwego samochodu. Wtedy nasza pociecha jest jeszcze bardziej zadowolona. Samochody tego typu można dobrać do wieku i wzrostu dziecka.

   
  Elektryczne autko to ciekawa zabawka


  Wiemy, że rola akumulatorów żelowych w samochodach dziecięcych jest bardzo ważna. Warto jednak wiedzieć, jak bardzo dziecko może skorzystać z tego zachwycającego doświadczenia, mianowicie z jazdy takim elektrycznym autem. Oczywiście jest to przede wszystkim zabawka, ale możliwe, że przy jej pomocy Twoje dziecko może się dowiedzieć sporo ciekawych rzeczy. Wiemy, że samochody są różne, a ich wielkość i rodzaj często zależy od wieku dziecka, któremu chcemy podarować tego rodzaju prezent. Każdemu dziecku, niezależnie od wieku, może to pomóc rozwinąć umysł, jak i umiejętności zręcznościowe i nie tylko. Weźmy na przykład jazdę pojazdem akumulatorowym. Kiedy pozwalamy dziecku samodzielnie prowadzić pojazd, musi się skupić i skoncentrować, aby uniknąć wszelkich przeszkód.


  Oczywiście musisz pamiętać o dbaniu o swoje dzieci. Sytuacja, w której nasze dziecko przypadkowo zderzy się z jakimś zwierzakiem lub zostanie przez niego zarysowany prawdziwy pojazd, nie byłoby to jednym z najmilszych wspomnień wspólnego spaceru. Najlepszą więc sytuacją jest, aby dziecko próbowało samodzielnie zapanować nad zabawką we własnym ogrodzie. Nie da się ukryć, że jest to wspaniałe przeżycie zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Dziecko poprawia sprawność manualną i koncentrację, a rodzic cieszy się, że może podziwiać rozwój i nową naukę malucha. To kolejny powód, aby przynajmniej rozważyć zakup tego typu zabawki.


  Czy zawsze wystarczy jeden akumulator?


  Wspomnieliśmy już, że często rozmiar samochodu elektrycznego zależy przede wszystkim od wieku dziecka. Jest to bardzo ważne, ponieważ dziecko rośnie z wiekiem, dlatego konieczne jest zapewnienie znacznie większej ilości prądu. Porównując sześciolatka i dwulatka, wydaje się więc rzeczą jasną, że ten pierwszy potrzebuje znacznie mocniejszej baterii. W sytuacji, gdy nasze dziecko jest trochę starsze, możemy wybrać samochód współpracujący np. z dwoma silnikami. Wtedy mamy pewność, że zabawka wytrzyma ciężar naszego dziecka i nie ma potrzeby dokonywania zmian w przypadku większego modelu auta. Dlatego dobrym krokiem jest wcześniejsze dokładne sprawdzenie wagi samochodów i odpowiednio ją dopasować do wagi naszego malucha.


  Warto też zwrócić uwagę na fakt, że często im większa moc danej zabawki, tym większą prędkość może osiągnąć dany samochód na baterie. Dlatego przed zakupem zastanówmy się nad tym, aby dziecko, któremu wręczamy taki prezent, podczas jazdy nie oddalało się od nas zbyt szybko. Niektóre samochody z dwoma stałymi silnikami mogą przyspieszyć do 10 kilometrów na godzinę. Dlatego powinieneś to rozważyć, zanim zdecydujesz się na zakup zabawki z podwójnymi bateriami. Na koniec należy uznać, że akumulatory są bardzo ważnym elementem zabawek, jakimi niewątpliwie są samochody elektryczne. Należy regularnie dbać o zabawki naszych dzieci, aby mogły bawić się autem, gdy tylko zechcą z niego skorzystać, zamiast czekać na jego naładowanie. Tego typu zabawka jest również świetnym pomysłem na prezent, ponieważ wygląda bardzo efektownie, atrakcyjnie i jest bardzo praktyczna. Zapewne wiele dzieci ucieszyłoby się z takiego prezentu.